Kimdir?

Sn. Şuayip ÜR

1969 Adapazarı / Sakarya doğumlu,

Adapazarı Ticaret Meslek lisesinden mezun oldu,

Mesleği; Gayrimenkul Danışmanlığı yapmakta,

23 yıllık Evli ve 2 çocuk babası.

Adapazarı’nın gerçekten olması gereken yere gelmesi için kendimize bir görev edindik.

Hizmetin temelinde; sağlık, rahatlık, kalite ilkelerini benimseyerek, yaşam alanlarımızı nefes alan, renk katan projelerimizi sizlere sunmaktan ve halkımız, esnafımız, yaşlımız, gencimiz, işverenimiz, işçimiz, ev hanımlarımız, köylümüz, pazarcımız, dolmuşçumuz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve kısacası siz tüm Adapazarı’lı hemşehrilerimiz ve aramıza katılan bütün misafirlerimiz, yaşayan şehir alanında ki tüm birikim ve tecrübelerimizi, sizlerin tecrübe ve tavsiyeleri ile içine emeğimizi ve samimiyetimizi katarak sizlere CHP Adapazarı Belediyesi Meclis üyeliği  adaylığımızı paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Amacımız; şehircilik anlayışında sizlerden aldığımız güç ile siz değerli hemşehrilerimiz ile süre gelen bir diyalog geliştirmek ve en iyiyi sizlere sunmaktır.

Türkiye’nin ve Dünyanın seçkin şehircilik sistemlerini kullanarak, deneyimli, dinamik personel ile yalnız projeler sırasında değil sonrasında da sizlerin yanında olarak her türlü hizmeti vermektir.

Daima halkının memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmet verecektir.

Öncü, bilinçli, verimli, sorumlu olmak ve sürekli geliştirilen hizmet sunmak.

Son teknolojik yenilikleri kullanarak verimliliği ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek, Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve ilişkilerimizde, kamu oyuna layık olduğumuz bu imajı korumak ana ilkemizdir.

Belediyecilik kültürümüzü bu görüşlerle donatarak, kaliteli bir yaşam biçimi olduğunu tüm çalışmalarımıza benimsetmek amacımızdır.

Tüm ilkelerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Bu günün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

“ Nerede o eski samimi, sıcak, saygılı Adapazarı “ demeye başladık.
Bundan sonra yapacaklarımızı ve projelerimizi, sizlere bu sayfamızdan paylaşacağım.

Yorum Mesajınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir